Робоча зустріч з Георгієм Кунахом – директором Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції

Голова Всеукраїнської профспілки спортсменів Сергій Бизов провів робочу зустріч з директором Київського міського центру допомоги учасникам антитерористичної операції Георгієм Кунахом. Нагадаємо, на позачерговому з’їзді профспілки між Всеукраїнською профспілкою спортсменів та Київським міським центром допомоги учасникам АТО було підписано меморандум про співпрацю. Отже, на зустрічі Сергій Бизов та Георгій Кунах обговорювали питання співробітництва у галузі національно-патріотичного виховання, інтереси працівників якої, захищає профспілка спортсменів.