Святкування з нагоди зимових олімпійських ігор в Пекіні

Під будівлею Гостомельської селищної ради за ініціативи Відділення НОК України в Київській області при підтримці селищного голови Гостомельської селищної ради Юрія Прилипко та Всеукраїнської профспілки спортсменів відбулося. святкування з нагоди зимових олімпійських ігор в Пекіні, разом з офіційним талісманом, пандою Бін Дунь Дунь.Почесні гості заходу: Голова відділення НОК Київської області Ігор Малинський, Заслужений майстр спорта України, срібний призером Олімпійських ігор Валерій Андрійцев та голова Всеукраїнської профспілки спортсменів Сергій Бизов.Вболіваємо разом за Україну!