Всеукраїнська профспілка захисників України, спортсменів та працівників сфер

Федерація профспілок України
ангел_круг

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, СПОРТСМЕНІВ

та працівників сфер

Під стінами Київської обласної державної адміністрації підняли прапор Національного олімпійського комітету

Сьогодні, 4 лютого 2022 в столиці Китаю місті Пекін стартують ХХІV зимові олімпійські ігри! За ініціативи Відділення НОК України в Київській області при підтримці Всеукраїнської профспілки спортсменів під стінами Київської обласної державної адміністрації традиційно підняли прапор Національного олімпійського комітету. На церемонію завітали: Голова відділення НОК Київської області Ігор Малинський, Заслужений майстр спорта України, срібний призером Олімпійських ігор Валерій Андрійцев, начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко та голова Всеукраїнської профспілки спортсменів Сергій Бизов. Цікаво, що цього року нашу країну представляють 45 спортсменів у 12 спортивних дисциплінах. Вболіваємо разом за наших атлетів!