Голова Профспілки Сергій Бизов “Розвиток фізичної культури і спорту в умовах децентралізації”

Голова “Всеукраїнської профспілки спортсменів, працівників сфер фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання” – Сергій Бизов – “В умовах нарощування гіпотези світової деглобалізації та загострення пандемії. Державної периферії від централізації до децентралізації. Важливим є формування правильного вектора, як самої думки, так і стратегічного плану розвитку спортивної галузі в умовах децентралізації. Людство, завжди гуртувалося навколо світових криз. Однією з них є зменшення людської рухливості в умовах пандемії та приходом цифровізації. В промові під час круглого столу на базі Державного податкового університету.