Зустріч з Константином Лобойченко – Заступником міського голови Харківської міської ради

Сьогодні “Всеукраїнська профспілка спортсменів” провела робочу зустріч з Заступником міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту та членом виконавчого комітету Харківської міської ради Константином Лобойченко.У Харківській міській раді запевнили важливість розвитку спортивного руху. Знайшли точки дотику в співпраці у сферах соціального захисту працівників галузі фізичної культури та популяризації спортивного руху в місті Харкові, заплановано тісну галузеву співпрацю з профспілкою у 2022 році.