Всеукраїнська Профспілка Спортсменів уклала угоду із Міністерством молоді та спорту України

Галузева угода між Мінмолодьспорт та Всеукраїнською професійною спілкою спортсменів, працівників сфери фізичної культури та спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання буде розраховано на чотири роки – з 2021-го по 2025-й роки.

Підписання зазначеного документу передбачено Законами України «Про колективні договори і угоди», «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», а також «Про соціальний діалог в Україні».

Для Міністерства молоді та спорту України укладання договору з профільною профспілкою відбулось вперше. До цього часу Галузеві угоди підписувались із Профспілкою працівників культури України. Новоутворена угода набере чинності з 08-го лютого 2021-го року.

Зазначимо, що співпраця з профільною профспілкою дозволить регулювати галузеві норми щодо нормування і оплати праці, встановлювати для підприємств галузі (підгалузі) мінімальних гарантій заробітної плати відповідно до кваліфікації на основі єдиної тарифної сітки по мінімальній межі та мінімальних розмірів доплат і надбавок з урахуванням специфіки, умов праці окремих професійних груп і категорій працівників галузі (підгалузі); а також встановлення мінімальних соціальних гарантій, компенсацій, пільг у сфері праці і зайнятості; трудових відносин; умов і охорони праці тощо.

Стаття на сайті міністерства